Size Bir Telefon Kadar Yakınız...
+90 532 174 13 20
+90 414 503 51 51
Dil Seçin
tr
Dil Seçin
tr

Şanlıurfa Otel Programları

Anasayfa » Şanlıurfa Otel Programları

Şanlıurfa Otel Programları – Polsan Size Neler Sunuyor?Şanlıurfa Otel Programları

Şanlıurfa Otel Programları; Türkiye’nin bulut tabanlı otel yönetim yazılımı olan Polsan ile tüm ihtiyaçlarınıza bundan böyle tek bir çözüm sunuyoruz. Artık Rezervasyon ve resepsiyon işlerinizi kolaylaştırabileceğiniz popüler tüm araçlara; ek ücret gerekmeden bir arada sahip olabilirsiniz.

Çözüm ortağınız olan Polsan Otel Programı Ön Büro, Ön Muhasebe, Online Rezervasyon, Kimlik Bildirim Modülü, Kanal Yönetimi, Misafir İlişkileri, Kimlik Tarama ve bunun yanında Temassız Menü gibi ihtiyacınız olan birden fazla özelliğin aynı zamanda tek bir programda buluştuğu bir sistemdir.

Polsan Otel Programı, Ön Büro işlemlerinizi (Kat Hizmetleri, Raporlar, Fatura, Gelir- Gider Tablosu vb.) kolayca yönetebileceğiniz ve üstelik kullanımı çok kolay bir arabirime sahip; Bulut Tabanlı bir Otel Programıdır.

Şanlıurfa Otel Programları – Otel Kanal Yöneticisi

Tüm Odalarınızı Satışa Açın. Daha Fazla Rezervasyon Alın

Kanal yönetimi yazılımı ile size sunulan havuz müsaitlik sistemi, tüm kanalların otelinizdeki müsait odalara aynı anda aynı miktarda erişebilmesini sağlar. Böylelikle dolu odaya rezervasyon almamak için her kanala ayrı ayrı ve var olandan daha az müsaitlik gönderme zorunluluğunuz ortadan kalkar.

Herhangi bir cihazda sadece internete bağlanarak, bulut sistemimiz sayesinde kanal yönetimi modülünüze erişim sağlayabilirsiniz.

Böylelikle nerede olursanız olun, anlık olarak fiyatlarınızı, müsaitliklerinizi ve aynı zamanda kısıtlamalarınızı yönetebilirsiniz.

Kanal Yöneticisi Ne İşe Yarar?

Bu sistemi kullanmayan tesisler tüm satış kanallarında müsaitlik ve bununla birlikte fiyat bilgilerini güncellemek için; çok uzun süreler harcamak zorunda kalıyorlar. Kanal Yöneticisi ile tüm satış kanallarını tek bir noktadan yönetebilir ve aynı zamanda anlık olarak otomatik rezervasyon alabilirsiniz. Geriye kalan zaman ise müşterileriniz ile en iyi şekilde ilgilenmeniz için size kalır.

Otel Yazılım Programları Zaman Kazandırır

Manuel olarak Kanallara kayıt oluşturmak ile uğraşmayın. Odalarınızı Tek bir Tıklama ile Tüm Online Satış Kanallarına Ekleyin.

Hızlı RezervasyonŞanlıurfa Otel Programları

Online Satış Kanallarından gelen rezervasyonları Entegre Otel Programı ile hemen görüntüleyin ve bununla birlikte rezervasyonlarınızı kabul edin.

Over booking Artık Geride Kaldı

Havuz Müsaitlik Sistemi ile çifte rezervasyon almak artık kabusunuz olmasın. Bundan böyle tüm oda müsaitlikleriniz güven altında!

Şanlıurfa Otel Programları – Odalarınızı Tüm Dünyaya Açın-

Misafirleriniz İçin Sms ve E-Posta ile Rezervasyon Onayları ve Daha Fazlası…

Gelirlerinizi Arttırın

Kanal Yöneticisi sayesinde kolayca daha fazla online satış kanalında aktif olun ve bununla birlikte  gelirlerinizi arttırın.

Maliyetleri Azaltın

Aynı zamanda kanal yöneticisi sistem kullanım maliyetinizi azaltırken; shorta düşme durumları yaşamayacağınız için zarar etmekten kurtulun.

Dilediğiniz Yerden Yönetin

Bulut Tabanlı Kanal Yöneticisi yazılımı ile bilgisayar, tablet ve hatta cep telefonunuzdan kolayca yönetin.

Tam Entegrasyon

Otel Yazılımı ve Kanal Yöneticisi tam entegre olarak çalışır. Bundan böyle gözünüz arkada kalmasın. Artık rezervasyonlarınız tek bir panelde güven altında.

Şanlıurfa Otel Programları Kontrol Artık Sizdeşanlıurfa otel programları

Oda müsaitlik, fiyat güncelleme ve aynı zamanda satış kanallarından anlık rezervasyon almak gibi işlemler artık çok kolay…

Sizde Kanal Yöneticisi avantajlarından faydalanmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin…

Zaman Değerlidir

Satış kanalları ile tek tek uğraşmak zorunda kalmayın, bundan böyle kalan zamanınızı müşteri memnuniyeti için harcayın.

Hemen Başlayın

Kullanıcı dostu arabirimi sayesinde Kanal Yöneticisini kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şanlıurfa Otel Programları Online Rezervasyon SistemiŞanlıurfa Otel Programları

Web sitesi ziyaretçilerinizi, güçlü rezervasyon modülümüz ile rezervasyonlara dönüştürün. Otel Programı ile tam entegre olarak çalışan online rezervasyon modülümüz sayesinde ekstra bir işlem yapmanıza gerek kalmadan kolayca rezervasyon alabilirsiniz.

Üstelik tüm cihaz boyutlarına uyumlu olarak çalışmaktadır. Böylelikle potansiyel misafirlerinize en iyi deneyimi yaratmak için kullanabilirsiniz.

  • Masaüstü ve mobil uyumlu
  • İki adımda rezervasyon
  • Rezervasyonlar ile ekstra satışı
  • SSL Teknolojisi ile korunan
  • Otel Programı ve Kanal Yöneticisi ile tam entegre

Modern Kullanıcı Arabirimi

Web sitenizden online rezervasyon yapmak isteyen misafirlerinizin kolayca kullanabileceği modern bir arabirim sunuyoruz. Üstelik mobil uyumlu tasarımı sayesinde misafirleriniz; diledikleri bilgisayar yada cep telefonu üzerinden tesisinize rezervasyon işlemini yapabilir.

Çoklu Ödeme Seçeneği

Misafirleriniz seçtiğiniz ödeme yöntemlerinden istediğini kullanarak rezervasyonlarını gerçekleştirebilirler.

Üstelik Mail Order seçeneği ile yapılacak olan rezervasyonlar; sisteminize bir kanal rezervasyon gibi şifreniz ile görüntüleyebileceğiniz kredi kartı bilgilerini içeren bir alan ile işlenecektir.

Çoklu Dil Desteği

Çoklu dil desteği sayesinde misafirleriniz seçtikleri dilde online rezervasyon sayfasını görüntüleyebilir. Bu sistem misafirlerinizin rezervasyon işlemleri kolaylaştırdığı gibi bunun yanında rezervasyon sayınızın artmasına da yardımcı olacaktır.

Oda Karşılaştırma

Misafiriniz online rezervasyon sayfasında dilediği odaları seçerek karşılaştırma yapabilir. Oda karşılaştırma sayfası sayesinde odalar arasındaki farkların kolayca görülebilir olması sağlanır.

Paket Satışı

Misafirleriniz oda rezervasyonu yaparken; ekstra hizmet ve tur paketi gibi satışlar yapmanız mümkündür.

Şanlıurfa Otel Programları Rakip Tesis Fiyat Analizi

Bundan böyle rakip otellerin popüler satış sitelerindeki fiyatlarını anlık olarak kontrol edebileceksiniz. Artık rakip Otellerinizi kontrol ederek fiyat belirleyerek rekabet gücünüzü arttırabilirsiniz..

Şanlıurfa Otel Programları – Kimlik Bildirim Sistemi –

Polsan Kimlik Bildirim Sistemi; Polis ve Jandarma otomatik KBS bildirimlerinizi otomatik olarak yapmanıza yardımcı olan bir yazılımdır.

Üstelik Yeni Polis Kimlik Bildirim sistemine tam uyumlu olarak çalışmakta ve bunun yanında EGM Sec Mobil onay koduna ihtiyaç duymadan; anlık olarak kimlik bildirimlerinizi otomatik olarak yapmaktadır.

Polsan Kimlik Bildirim Sistemi ile tek bir panel üzerinden misafirlerinizin girişini yaparken aynı zamanda Kimlik Bildirimlerini de sağlayarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Şanlıurfa Otel Programları Jandarma ve Polis Kimlik Bildirimi

Şanlıurfa Otel Programları

Hem Jandarma, hem de Polis için yapacağınız bildirimler, Polsan Otel Programı üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir. Üstelik bildirimlerinizin takibini yapabileceğiniz gibi, geçmiş tarihleri görüntülemek de çok kolay!

Tek yapmanız gereken misafirleriniz otele geldiğinde, kimlik bilgilerini sisteme girmek ve check-in vermek.

Mobil Kod Girmeden Otomatik Polis Kimlik Bildirimi

Emniyet Genel Müdürlüğü’nün yenilenen (KBS) Kimlik Bildirim Sistemine Mobil kod girmeden Polsan Otel Yönetim Sistemi ile tam otomatik olarak Kimlik Bildirimi yapabilirsiniz.

Polsan Kimlik Bildirim yazılımı “EGM Sec” uygulaması üzerinden kod almayı gerektirmez, aynı zamanda mobil cihazlara bağımlılık yaratmaz.

Şanlıurfa Otel Programları Hotspot Sistemleri

Şanlıurfa Otel Programları

Hotspot Sistemi ile siz daha misafirinizin otel programı kaydını yaptığınız anda, kullanıcı bilgileri otomatik olarak oluşturulur. Aynı zamanda check-in işlemi ile aktif hale gelir. Misafiriniz check-out işlemi ile ekstra bir işlem yapmadan kullanıcı iptal edilir. Üstelik 5651 Nolu yasaya uygun olarak Log kaydını otomatik olarak tutar.

Şanlıurfa Otel Programları – Neden Polsan Otel Yazılımı?

Otel Yönetim Sistemi olarak Polsan’ı tercih etmeniz için bir çok neden var. Kullanım kolaylığı göz önüne alınarak hazırlanmış bir otel yazılımı olan Polsan; butik otel kullanıcıları için işinizi hızlandıracak özellikler ile donatılmıştır. Öncelikle otelinizin tüm ihtiyaçları için tek bir çözüm önerisi sunuyoruz. Bunun yanında internet erişimi olan her yerden online rezervasyonları yönetebilirsiniz.

Takvim

Rezervasyon ve odalarınızı yönetebileceğiniz bir takvim…

Raporlar

Tesisiniz ve Satışlarınız ile ilgili Geniş Raporlama Ekranı…

Çoklu Yönetim

Birden fazla tesisinizi aynı anda yönetin…

Entegrasyon

Kanal Yöneticisi ve Aynı Zamanda Online Rezervasyon ile Entegre…

Kısıtlama

Tam yada kısıtlı özellikler ile çoklu kullanıcı desteği…

Mobil Uyumlu

Tablet / Cep Telefonu Uyumlu Tasarım…

House keeping

House keeping Hizmetleri için kullanışlı ara yüz…

Güvenlik

Günlük yedeklenen Sunucularda verileriniz her zaman güvende…

Ekstralar

Rezervasyon ekstraları takip sistemi…

Hızlı İşlemler

Check in ve Check out işlemlerini pratik ve hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Misafir Veritabanı

Misafir profilleri ve Misafir Veri tabanı…

Grup Rezervasyon

Grup Rezervasyonlarınızı aynı ekranda hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Faturalandırma

Checkout yada Hizmet Satışı Sonrası Kolay Faturalandırma…

Sürükle Bırak

Sürükle bırak yöntemiyle oda değişikliği vb. işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

Prim Sistemi

Tesis Elemanlarınızın yaptığı satış yada hizmetlerden Prim Kazanmasını Sağlayan Sistem ve Raporlama Araçları…

ve Daha Fazlası..

Sayamadığınız bir çok özelliği sizde test etmek isterseniz, Demo Talebinde bulunabilirsiniz.

Verilerinizi Sizler İçin Hazır Tutar ve Aynı Zamanda Rapor İstediğinizde Hazır Bir Şekilde Sunar.

Polsan Raporlama Sistemi gelecek planlarınızı hazırlamanızda sizlere yardımcı olur ve kayıtlarınızı kullanıcıya anlaşılır bir dilde sunar.

Gelişmiş Raporlama ekranından alacağınız veriler ile otelinizin rezervasyon stratejileri geliştirebilirsiniz.

Polsan Otel Programı size ihtiyacınız olan tüm analizleri tek bir ekranda sunmaktadır.

Kazanç, Tahsilat / Ödeme, Misafirler, Giderler, Doluluk, Erken Çıkış, Log, Kasa – Anlık Check-In Yapacaklar, Oda Temizlik, Ekstra Kapasite, Rezervasyonlar, Uyruk, Check-In, Ön Rezervasyon, Forecast, İkramlar, Açık Satış, Stok Adedi, Cari Firma, Oda Değişikliği, Rezervasyon Kayıt, Check-Out, Bakiye, Genel, Bakiyesi Olanlar, Konaklama Tipi, Acente, Hareket Aktarma, Sms, Maincourante, Fiyat Değişikliği, Spa, Minibar, Oda Dışı Rez., Gelir, Dönemsel Fatura, Check-out Yapacaklar, Kanallar,  Konaklama Tipi Kazanç, Aylık Rapor, Satış Göstergesi, Oda Tipi, Kasa, Rezervasyon Tipi, Prim, Satış Göstergesi, Kanal Rezervasyon ve Daha Fazlası….

Üstelik Firmamız, 7 Gün / 24 Saat Servis Hizmeti Sağlamaktadır.

Polsan Güvenlik Sistemleri ile Kontrol Sizde….

Bizimle İletişime Geç!..

Ara